— Rozmowy online z ekspertami

Organizacja LIVE


Organizujemy na Facebooku spotkania LIVE z profesjonalistami z branży beauty! To doskonała okazja, aby zaprezentować się jako ekspert i przedstawić swoją ofertę. LIVE zostaje na Facebooku i portalu w formie nagrania, dzięki czemu jest stale oglądany.


Uroda bez tabu

LIVE z cyklu
„Uroda bez tabu”

Pod takim hasłem prowadzimy spotkania z ekspertami na profilu FB portalu WirtualnaKlinika.pl. Odkrywamy na nich wspólnie tajemnice zabiegów i pokazujemy, jak można rozwiązać różne problemy urodowe!


Jak wygląda organizacja LIVE?
 • Spotkanie zawsze jest poprzedzone 7-dniową kampanią na portalu WirtualnaKlinika.pl i w social mediach. Wysyłamy też newsletter do ponad 5,5 tys. użytkowników portalu z zaproszeniem.
 • Tworzymy na Facebooku wydarzenie do promocji spotkania.
 • Bierzemy na siebie organizację LIVE od strony technicznej i systemowej. Wcześniej przeprowadzamy z ekspertem test techniczny.
 • Przygotowujemy wstępny scenariusz spotkania, ustalamy jego dokładny temat i zakres.
 • W trakcie spotkania możemy pokazywać przygotowane wcześniej zdjęcia lub filmy.
 • Moderujemy całe spotkanie, na koniec zawsze zarezerwowany jest czas na pytania od uczestników.
 • Specjalnie dla uczestników klinika może też zaoferować zniżkę na zabieg omawiany podczas LIVE lub możemy zorganizować konkurs z zabiegiem do wygrania. Szczegóły są ustalane indywidualnie.
 • Nagrywamy spotkanie, które następnie jest udostępnione na Facebooku, na portalu WirtualnaKlinika.pl i na naszym Youtube.
 • Spotkanie może być streamingowane na profilu kliniki lub innym wskazanym przez klienta.

Możemy też zorganizować i poprowadzić spotkanie LIVE na Twoje potrzeby, np. na Twoim profilu bądź platformie online!

Masz pytanie nt. LIVE?

Jeśli jesteś zainteresowany pokazaniem się jako ekspert podczas LIVE, zorganizujemy takie spotkanie dla Ciebie! Chętnie się też z Tobą umówimy na niezobowiązujące spotkanie i prezentację – przy kawie lub online:-)

Iwona Czapran

Skontaktuj się ze mną!

Napisz do mnie na maila lub poprzez formularz poniżej, skontaktuję się z Tobą jak najszybciej! Zapraszam też do kontaktu telefonicznego:

+48 502 258 023 iwona.czapran@beautyrelations.pl

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości