— Nasz zespół

Kim jesteśmy?

Iwona Czapran

Współwłaścicielka agencji. Zawodowa flecistka po Akademii Muzycznej, człowiek-orkiestra w branży beauty!

Mój wyuczony zawód to muzyk – ukończyłam Wyższą Szkołę Muzyczną we Wrocławiu i z tytułem magistra sztuki rozpoczęłam pracę w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie, gdzie grałam na flecie poprzecznym. Wspominam ten okres z nutą nostalgii, jakbym żyła w innym świecie… bo od wielu lat moim światem są media, kolorowa prasa kobieca i internet.

To w redakcji magazynu URODA – tytułu, który jako pierwszy magazyn lifestyle’owy szerzej pisał o medycynie estetycznej – poznałam Anię i tak zrodził się pomysł stworzenia portalu o medycynie estetycznej WirtualnaKlinika.pl.

Uwielbiam pracować z klientami! Zawsze podchodzę do współpracy kompleksowo i elastycznie. W ramach działalności agencji Beauty Relations udało się nam zebrać pakiet usług (których realizacją zajmuje się zespół doświadczonych specjalistów) niezbędnych dziś do skutecznej promocji uslug w branży beauty i lifestyle.


Iwona Czapran

To ze mną kontaktuj się w sprawie współpracy!


Z przyjemnością umówię się z Tobą na spotkanie przy kawie lub online, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i szczegółowo przedstawić naszą ofertę.

iwona.czapran@beautyrelations.pl, tel. +48 502 258 023

Anna Kondratowicz

Anna Kondratowicz

Współwłaścicielka agencji. Dziennikarka z wieloletnim doświadczeniem w branży beauty. Czy można mieć przyjemniejszą pracę? 🙂

Choć wyrosłam zawodowo z prasy, dziś nie wyobrażam sobie pisania bez Internetu i social mediów. Pracowałam m.in. dla magazynów URODA (jako wicenaczelna), VIVA!, prowadziłam wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna. Jestem redaktor naczelną naszego portalu WirtualnaKlinika.pl. Niektórzy klienci mówią, że jestem jedną z najlepszych dziennikarek zajmujących się medycyną estetyczną w Polsce. Miło to słyszeć – to mnie motywuje do ciągłego poszerzania wiedzy na ten temat.

Badzo cenię sobie rozmowy z lekarzami i specjalistami, od których zawsze uczę się czegoś nowego. Śledzę trendy, chętnie uczestniczę w różnych projektach edukacyjnych poświęconych estetyce. Według mojej córki… zostałam też streamerką, prowadząc spotkania LIVE z naszymi ekspertami.

Uwielbiam pisać i o tym marzyłam od wczesnego dzieciństwa. Kosmetologia, pielęgnacja skóry, uroda to moje drugie hobby. I mam szczęście, bo udało mi się połączyć w pracy zadowowej to, co tygryski lubią najbardziej! 🙂Nasz team:

Goha Kenig

Goha Kenig

Ekspertka komunikacji i stosunków międzyludzkich, PR-owiec z kilkunastoletnim doświadczeniem w budowaniu wizerunku międzynarodowych korporacji oraz marek osobistych. Specjalistka od mediów społecznościowych i szkoleniowiec. Z branżą medycyny estetycznej związana zawodowo od 2017 r. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją w Marketingu Medialnym i Public Relations.

Jak sama mówi, klamrą spinającą wszystkie obszary jej działalności jest bycie „Moodfluencerką” :), czyli osobą zarażającą innych pozytywnym podejściem do życia, pewnością siebie i dobrą energią. Do tego celu Goha wykorzystuje całą swoją wiedzę zdobytą m.in. na Uniwersytecie YALE w ramach legendarnego już programu The Science of Wellbeing oraz swoje ponad 20-letnie doświadczenie w branży beauty.

W naszym zespole Goha zajmuje się nie tylko dbaniem o wysokie wibracje, ale także szkoleniami komunikacyjnymi, wizerunkowymi i social media, fotografią, relacjami z wydarzeń oraz kreatywną koordynacją planów zdjęciowych. To wszystko stanowi naturalną kontynuację jej pasji i zainteresowań, które z powodzeniem rozwija od ponad 20 lat jako:

 • makijażystka i certyfikowana instruktorka makijażu,
 • fotografka z zamiłowaniem do uwieczniania prawdziwych emocji,
 • miłośniczka codziennej praktyki wdzięczności, jogi i medytacji.

Marcin Młynek

Ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem interakcji i multimediów. Posiada doświadczenie zarówno w pracy z korporacjami, jak i instytucjami państwowymi czy NGO. Interesują go działania w grafice generatywnej oraz tradycyjne formy projektowe. Wraz ze swoim niezawodnym zespołem informatycznym jest twórcą nowej odsłony naszego portalu WirtualnaKlinika.pl.

Marcin jest osobą terminową, rzetelną i kreatywną. Co ważne, wie, jak przełożyć potrzeby klienta na język zrozumiały tylko dla informatyków:-). Zawsze szuka najlepszych rozwiązań, nie pozostawia pytań i problemów bez odpowiedzi. Każdy projekt musi być przez niego dobrze przemyślany i zaplanowany. Spokojny, opanowany, w jasny sposób pokaże Ci też, jak obsługiwać stronę po przekazaniu. I zawsze służy supportem! Nie pracuje nocami 🙂 Każdy dzień, skoro świt, zaczyna bieganiem, aby potem mieć energię do pracy!

Tomasz Lindner

Operator, montażysta, fotograf z 20-letnim stażem. Jego wiedza z dziedziny filmu i fotografii pozwala na uchwycenie najlepszego kadru na planie filmowym. Konkretny w przekazywaniu informacji, jasno komunikuje, czego oczekuje, aby efekty był satysfakcjonujące, a film oglądany przez widzów z przyjemnością i zaciekawieniem. W praktyce oznacza to konkretną pomoc uczestnikom nagrania i zaangażowanie na planie filmowym, co bardzo cenią sobie nasi klienci. Pracowity i kreatywny, dokładny i terminowy, a na planie – prawdziwa ostoja spokoju.

Co równie ważne, Tomek od samego początku kręci z nami filmy w klinikach beauty. Nie mdleje na widok igły i strzykawki, z takim samym stoickim spokojem nagrywa zarówno zabiegi masażu, jak i powiększania piersi implantami. Wie, na czym polega większość zabiegów medycyny estetycznej, dzięki czemu mamy pewność, że nic ważnego nie umknie oku jego kamery, a to, co niepotrzebne, np. „bałagan” na drugim planie, w ogóle nie zostanie uwiecznione:-) Nagrywa również i montuje doskonałe, dynamiczne relacje z eventów, np. z imprez w klinikach, kongresów, konferencji, pokazów mody.

Paweł Wilanowski

Paweł Wilanowski

Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego, mówca.
Absolwent Wyższej Szkoły Managerskiej w Warszawie na kierunkach Pedagogika pracy, Zarządzanie i Marketing. W strukturach sprzedaży od 24 lat. Praktyk – wieloletni manager, specjalista sprzedaży, B2B i B2C.

Prowadzi szkolenia sprzedażowe z doradczej obsługi klienta w gabinetach medycyny estetycznej i gabinetach okulistycznych. Jego pasją jest praca z ludźmi, dzielenie się wiedzą i praktyką. Tworzy autorskie, zindywidualizowane programy szkoleniowe, w których duży nacisk kładzie na zajęcia warsztatowo-praktyczne w myśl zasady: To, czego dotkniesz i spróbujesz, zostaje!

Masz pytanie?

Lubimy rozmawiać, bo wtedy rodzą się najlepsze pomysły! Chętnie się z Tobą umówimy na niezobowiązujące spotkanie i prezentację – przy kawie lub online:-)

Iwona Czapran i Anna Kondratowicz

Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do mnie na maila lub poprzez formularz poniżej, skontaktuję się z Tobą jak najszybciej! Zapraszam też do kontaktu telefonicznego:

+48 502 258 023
iwona.czapran@beautyrelations.pl

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości